Reference


Podělte se o své zkušenosti s projektem BJURM Ing. Kateřiny Kašparové. V níže otevřené diskuzi můžete zanechat svůj názor.


5 komentářů

 1. Jana

  clovek si snad jednou uvedomi ze strava neni jenom o hamburgerecv, uzeninach nebo bilem pecivu. Bohuzel se malo lidi zajima co ji :((( Kacka byla prvni ktera me navedla co spravne jist abych v praci netrpela a hlavne, aby mi bylo po jidle dobre. Jsem stale zacatecnik co se tyka zdrave stravy, jeste jsem si k tomu nenasla celou cestu, ale vim ze na Katu se muzu obratit s jakoukoliv radou a vzdy pomuze. Zkuste taky premyslet nad tim co jite a jestli jste v koncich, Kata vam urcite a s radosti pomuze:)))

 2. Jíťa F

  Před 2,5 lety jsem začala běhat, Katku jsem potkala na běžeckém soustředění a nechápala jsem,jak může být bez živočišných jídel. Ale po roce běhání jsem přešla k rostlinné stravě, sledovala jsem vše co Katka píše na FB. Kdykoliv jsem se nad něčím zasekla, Katka mě moc pomohla. Jde vidět, že se věnuje právě tomu co ji moc baví a je v tom dobrá. Když děláte cokoliv a děláte to srdcem, tak je to dobře a to Kačka dělá.

 3. Zdravím všechny čtenáře bjurm a příznivce jak sportu tak vědomé stravy pro naše krásná těla i duše. Jsem sportovec a dlouholetý vegan. Tato veganská strava věřte či ne, se dá velice dobře kombinovat s vytrvalostním sportem.
  Mám dlouholeté zkušenosti, ale ty bych neměl kdyby nebyli lidé jako Kačenka, každá komunikace s ní jako s člověkem velice vzdělaným v tomto oboru a ne jen v tomto, je pro mě vždy inspirující a měnící mé ustálené názory, které se týkají vazeb různých potravin na sebe. Děkuji moc Kačence Kašparové za její čas věnovaný mým otázkám.
  S pozdravem, Jan Kroka

 4. Bety

  Před rokem jsem začala koketovat ze stravou bez masa. Vzala jsem to za špatný konec a nedařilo se mi nic. Kačka mě vše vysvětlila a poradila co kupovat, kombinovat. Nedržím žádný jídelníček, jen dobře kombinuju suroviny tak, aby moje tělo bylo výkonnější, nebylo unavená a já měla radost za každé chvíle. Musím říct, že co jím rostlinou stravu, více sportuji a nejsem tak unavená a to jen díky radám Kačky a webu Bjurm…….děkuju.

 5. Tom

  Zdravou stravu se již snažím dodržovat několik let jakožto poloprofesionální sportovec a nadšenec do velkých dávek pohybu, nicméně setkání s Katkou před dvěma roky mi otevřelo oči, že zdravá strava může mít hodně různých pojetí. A že i bezmasá jídla mohou být nutričně lepší a hlavně kolikrát zdravější variantou zdravého životního stylu. Od té doby mě Katka inspirovala nejen jejím jídelníčkem, ale také svým životním přístupem a energií. Neznám jiného člověka, který by vždy sršel takovým množstvím energie, pozitivnosti a mohl být takovou oporou. Nesčetněkrát mi pomohla a zodpověděla i sebehloupější otázku o stravě, zdravém životním stylu a mnohém dalším. Jsem přesvědčený, že Katka je žena na svém místě, protože dává do BJURMu celé své srdce a baví jí to, co dělá. Věřím, že toho ještě spoustu dokáže. Můžu jí doporučit každému. Katěnko, děkuji Ti mockrát:)

Odpovědět

Or

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Share This