Reference k výuce12 komentářů

 1. Jakub Srb

  Supeer slečna na doučování 😉 Občas vzpomínám na některé hodiny, vždy usměvavá, správně přísná, ale za to naučí co je potřeba… 🙂

 2. Marcela

  Moc děkuju za skvělou pomoc se studiem na VŠ, hlavně s matematikou a s přípravou na bakalářskou práci. Vysvětlení látky bylo vždy srozumitelné a jasné, moc mi to pomohlo, pokud se rozhodnu studovat magisterské studium, určitě se na Tebe zase obrátím! 🙂
  Díky!
  Marcela

 3. Inka

  Doučování mohu pouze doporučit.
  Přístup individuální, žádný problém vysvětlení několikrát. Zkuste a uvidíte 😉

 4. Ladislav

  Bylo mi potěšením poznat paní Kašparovou, její doučování pro mne znamenalo kvalitu a profesionální přístup.

  L.Š.

 5. Lenka Bartáková

  Látka byla vždy srozumitelně vysvětlena. Časově velice flexibilní. Katka mi pomáhala se statistikou, ekonometrií a diplomkou. Mohu jen doporučit.

 6. Dominika

  Kačka mi pomáhala se psaním bakalářské práce po dobu 3-4 měsíců. Psaní mi nedělalo nikdy problém, ale chtěla jsem odevzdat práci kvalitní, za kterou se nebudu stydět a budu na sebe hrdá. Z těchto důvodů jsem se rozhodla najít někoho, kdo mi pomůže zkompletovat moje představy o obsahu bakalářské práce a bude mě vést při psaní. A Kačka byla tou nejlepší volbou!
  Kačka je výjimečná lektorka. Svým jedinečným a důsledným přístupem, elánem a láskou k učení dělá hodiny extraordinárními, takže veškerý čas byl 100% využit. Dokázala se výborně přizpůsobit mému tempu a především mým požadavkům týkajících se obsahu práce. Předávala mi nejen odborné rady, ale také mě stále motivovala ke psaní. Nejvíce jsem si vážila její velké vstřícnosti, kdy mi ve svém volném čase kontrolovala a opravovala práci a byla vždy ochotná spolupracovat po mailu či telefonu.
  Kačku jako vedoucí při psaní odborné práce bych doporučila všem. Neznám lepšího učitele, který by byl tak pracovitý a který by svou práci dělal s takovým nadšením a radostí tak, jako právě Kačka. Už se moc těším na další spolupráci! Tímto ti, Kačko, ještě jednou velmi děkuji za tvůj odborný dohled, trpělivost a ochotu.

 7. Petra Škrdlantová

  Mohu vřele doporučit. Milý, ochotný přístup, výuka efektivní, spolupráce i na úkolech a dávkách. Doporučuji a děkuji 🙂

 8. Slávek

  Spolehlivá, sympatická slečna, kerá má srozumitelné formy učení. Byl to pro mě přínos.

 9. Anna

  Na ekonometrii mohu jenom doporučit. Vždy s úsměvem a připravená. Na zkoušku z ekonometrie mne připravila během třech setkání, látku umí srozumitelně a jednoduše vysvětlit.

 10. Bára J.

  Slečnu Katku jsem kontaktovala před svými státnicemi a nelitovala jsem ani vteřinu. Potřebovala jsem připravit na ekonomii a management. Nejenže mi krásně vše vysvětlila dle mých okruhů a potřeb, abych o tom byla schopna sama mluvit, ale dodala mi i kus sebedůvěry, za což ji moc děkuji. Na naše hodiny byla vždy perfektně připravená, ničím jsem ji nezaskočila a ještě jsem se těšila. A hlavně, státnice jsem zmákla levou zadní, jen díky jejím schopnostem a úžasné pozitivní energii, která mi vždy udělala hezčí den. Má mé velké díky. Kdyby takových lidí bylo více..!

 11. Monika N.

  S Kačkou jsem konzultovala psaní odborné práce v rámci mikroekonomie. Vyzdvihnout bych chtěla především její vstřícný a profesionální přístup, stejně tak její absolutní spolehlivost. Tímto ještě jednou děkuji, Kačko.

 12. Eva

  Slečna Kateřina mi pomáhala se zpracováním otázek ke státní zkoušce z ekonomie, podnikové ekonomie a marketingu.Kvalitní zpracování, mohu jen doporučit.:-)

Odpovědět

Or

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Share This